Producenci

Lista produktów producenta: BIOGENIX

Wyświetla 1 - 6 of 6 elementów
 • BIOGENIX Aero2 120 kap
  AMI000393

  AerO2® Monster Caps® to preparat uzupełniający dietę w jabłczan cytruliny – składnik odżywczy, biorący udział w syntezie tlenku azotu (NO) i fosfokreatyny oraz tlenowym metabolizmie glukozy.

  56,00 zł
 • BIOGENIX Cell Pump Revolution 490g

  Cell Pump® REVOLUTION to przełomowa merytorycznie i funkcjonalnie kompozycja kreatyn i form prekursora tlenku azotu (NO), uzupełniona o bezcenne dla profesjonalistów składniki aktywne stosowane w okresie najbardziej intensywnych treningów, przyczyniające się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. 

  75,00 zł
 • BIOGENIX DAA-genix PRO CUT 60 kap
  TRI000070

  Pierwszy booster testosteronu z inhibitorem prolaktyny! DAA-genix™ pro cut istotę swego działania opiera na obecności kwasu D-asparaginowego (DAA), naturalnie występującego w organizmie w komórkach wydzielania wewnętrznego: nadnerczach, trzustce, tarczycy, przytarczycach i w znacznej mierze w przysadce mózgowej oraz jądrach.

  38,99 zł
 • BIOGENIX TESTOVARIN 90 kap
  TRI000134

  Bezprecedensowy w swym działaniu Testovarin™ - najmocniejszy booster testosteronu w końcu trafia na rynek. Jego mechanizm działania został tak skonstruowany, aby maksymalnie podnosić poziom wolnego, anabolicznego testosteronu we krwi, przy jednocześnie zmniejszonej wartości konwersji tego hormonu do metabolitów.

  76,50 zł
 • BIOGENIX Vita-Genix Men AM/PM 60kap
  WIT000034

  Perfekcyjnie skomponowane zestawienie witamin oraz minerałów w formie ekskluzywnych chelatów aminokwasowych Albion, wzbogacone o całą gamę najwyższej jakości standaryzowanych ekstraktów roślinnych

  30,00 zł
 • BIOGENIX X"Therm-N-tor 90 kap
  SPA000234

  X’Therm-N-tor®  Efektywność działania produktów ukierunkowanych na wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej organizmu w znacznej mierze zależy od ich skuteczności podwyższania tempa podstawowej przemiany materii, a przez to większego wykorzystania powstałych w trakcie lipolizy produktów energetycznych. 

  42,00 zł
Accept

Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.