Obniżona cena! OSTROVIT Pure BCAA 500g Expand

OSTROVIT BCAA 500g

OSTROVIT OSTROVIT

Nowy

Extra Pure BCAA 2:1:1 to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego zawierający w składzie najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA, w najkorzystniejszym stosunku 2:1:1.

Więcej szczegółów

Dostępny

39,56 zł

brutto

43,00 zł brutto

-8%

Extra Pure BCAA 2:1:1 to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego zawierający w składzie najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA, w najkorzystniejszym stosunku 2:1:1. Aminokwasy te charakteryzują się szerokopojętym zastosowaniem wśród sportowców, szczególnie uprawiających sporty siłowe. 

Dlaczego stosować produkt EXTRA PURE BCAA 2:1:1 ?
- Działa antykatabolicznie ! Odbudowując Twoje komórki mięśniowe.
- Są to niezbędne aminokwasy egzogenne, czyli takie który organizm musi otrzymywać z pożywienia gdyż nie jest w stanie sam ich syntezować. 
- Stymulują procesy anaboliczne organizmu.
- Aminokwasy BCAA stanowią około 35 Twojej masy mięśniowej, dlaczego suplementacja ta jest niezwykle ważna.

Dlaczego powinieneś wybrać akurat ten produkt ?
Wizją firmy OstroVit jest tworzenie produktów o wysokiej jakości, przejrzystym składzie i bardzo niskiej cenie. I tak o to powstał produkt EXTRA PURE BCAA 2:1:1 czyli 100% czyste BCAA bez żadnych dodatków. Jeżeli używałeś do tej pory jakiegoś produktu tego typu zwracałeś uwagę na to ile % BCAA jest w Twoim suplemencie ? Czy nie czujesz się oszukany w związku z tym iż produkt zawierał tylko 60% , 70% czy 80% aminokwasów rozgałęziony ? Tak więc kupując nasz produkt masz pewność że otrzymujesz produkt w którym masz tylko i wyłącznie aminokwasy BCAA. Porównaj ceny i podejmij decyzje sam !


Zalecane dawkowanie

Dni treningowe : stosować bezpośrednio przed i po treningu. 
Dni nie treningowe: stosować bezpośrednio po przebudzeniu. 

Wysoka zawartość L-Leucyny (50%) sprawia iż produkt bardzo słabo się rozpuszcza. Porcje zaleca się rozpuścić w wodzie lub ulubionym soku. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu. 
Jedna porcja: 2 płaskie łyżeczki do herbatyPorcja 5g
Ilość porcji w opakowaniu 100
Opakowanie 500g
SKŁADNIKI AKTYWNE Extra Pure BCAA 2:1:1
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna : 20 kcal
Białko 5 g
Węglowodany 0 g
Tłuszcz 0 g
Aminokwasy BCAA : 5 g
L-Leucyna 2500 mg*
L-Izoleucyna 1250 mg*
L-Walina 1250 mg*
*dla wersji bezsmakowej

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

OSTROVIT BCAA 500g

OSTROVIT BCAA 500g

Extra Pure BCAA 2:1:1 to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego zawierający w składzie najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA, w najkorzystniejszym stosunku 2:1:1.

Brak przewoźników dla tego produktu.

Accept

Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.