Obniżona cena! 7NUTRITION BCAA Master 500g Expand

7NUTRITION BCAA Master 500g

7NUTRITION  7NUTRITION

BCA000060

Nowy

BCAA Master połączenie najważniejszych, rozgałęzionych aminokwasów wspartych L-Glutaminą oraz Jabłczanem Cytruliny czyni z BCAA Master idealny produkt około-treningowy

Więcej szczegółów

Dostępny

48,30 zł

brutto

69,00 zł brutto

-30%

- Wzrost suchej masy mięśniowej 
- Doskonała regeneracja potreningowa 
- Wzrost siły i wytrzymałości 
- Zwiększenie wydolności tlenowej 
- Poprawa równowagi kwasowo-zasadowej 
- Bez dodatku cukru 

Połączenie najważniejszych, rozgałęzionych aminokwasów wspartych L-Glutaminą oraz Jabłczanem Cytruliny czyni z BCAA Master idealny produkt około-treningowy. 

BCAA, czyli aminokwasy rozgałęzione to najważniejsze aminokwasy w sportowej suplementacji. Stanowią one 35% niezbędnych mięśniowych aminokwasów. Są najlepiej przyswajalnymi aminokwasami z całej puli, a ich metabolizm zachodzi bezpośrednio w mięśniach. Dzięki temu Twoja sucha masa mięśniowa wzrasta, a dodatkowo uzyskujesz efekt ochrony tkanki mięśniowej przy długotrwałym wysiłku. 

L-Glutamina, kolejny ważny aminokwas jest odpowiedzialny głównie za proces regeneracyjny poprzez uzupełnienie glikogenu oraz zmniejszenie efektu katabolizmu mięśniowego. Dodatkowo zwiększa poziom hormonów (HGH) pozytywnie wpływających na siłę i masę mięśniową. Jest doskonałym modulatorem wzmocnienia układu odpornościowego przez co jej stała suplementacja jest wskazana przy każdej formie intensywnego cyklu treningowego. 

Jabłczan Cytruliny, połączenie aminokwasu cytruliny z kwasem jabłkowym w jedną molekułę. Regularne stosowanie Jabłczanu Cutruliny wpłynie na Twoją wytrzymałość regulując równowagę kwasowo-zasadową. Co bardzo ważne, zwiększy produkcję tlenku azotu, przez co mięśnie będą lepiej ukrwione i gotowe do dużo cięższej pracy.

Zalecane dawkowanie

Zmieszaj 2 miarki (10 gram) w 200ml wody. 

Stosuj w porach około-treningowych. Produkt ze względu na 100% zawartość czystych aminokwasów nie rozpuszcza się w wodzie. Zmieszaj z wodą dla łatwego połknięcia, a cząsteczki trafią do krwiobiegu i tkanki mięśniowej.

Wartości odżywcze

Porcja 10g
Ilość porcji w opakowaniu 50
Opakowanie 500g
SKŁADNIKI AKTYWNE BCAA Master
Zawartość jednej porcji zaw:
Energia : 0 kcal
Białko 10 g
Węglowodany 0 g
Tłuszcze 0 g
Profil Aminokwasowy :
L-Leucyna 2,50 g
L-Izoleucyna 1,25 g
L-Walina 1,25 g
L-Glutamina 4 g
Jabłczan Cytruliny 1 g

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

7NUTRITION BCAA Master 500g

7NUTRITION BCAA Master 500g

BCAA Master połączenie najważniejszych, rozgałęzionych aminokwasów wspartych L-Glutaminą oraz Jabłczanem Cytruliny czyni z BCAA Master idealny produkt około-treningowy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Accept

Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.