Obniżona cena! NUTREX Anabol 5  120kap Expand

NUTREX Anabol 5 120kap

NUTREX NUTREX

STA000226

Nowy

ANABOL-5® to mocny niesteroidowy promotor anaboliczny. Preparat skierowany jest do osób, które chcą zbudować suche, gęste, wysokiej jakości mięsnie. 


Więcej szczegółów

Dostępny

108,29 zł

brutto

119,00 zł brutto

-9%

ANABOL-5® to mocny niesteroidowy promotor anaboliczny. Preparat skierowany jest do osób, które chcą zbudować suche, gęste, wysokiej jakości mięsnie. Tworząc specyficzne środowisko anaboliczne, suplement promuje wzrost białka syntezowanego przez mięśnie. 

Stosowany w połączeniu z intensywnym treningiem na ciężarach ANABOL-5® wykazuje działanie adaptogenne, stymulując przyrost masy mięśniowej i oddala uczucie zmęczenia potreningowego. Środek ten wspomaga organizm w syntezie białek na poziomie niesteroidowym, niehormonalnym. Dla najlepszych rezultatów zaleca się stosować razem z wysokobiałkową dietą. 

Dicyklopenatnon wykazuje silne działanie anaboliczne, przy czym nie wywołuje skutków ubocznych, tak charakterystycznych dla reakcji androgennych. Pomaga zwiększyć stężenie białka we krwi i mięśniach szkieletowych, co ma wpływ na wzrost masy mięśniowej. Podobne działanie ma składnik roślinny 25-R-Spirostan-5a-diol-6-one-3-one-undecanoate. Z kolei 6-Keto Disogenina to związek sapogeninowy wzmagający syntezę białek. Hekogenina to klasyczny booster testosteronu, który wspomga organizm do intensywniejszej produkcji własnych hormonów. Ekstrakt ze Szczodraka krokoszowatego wpłynie pozytywnie na układ nerwowy, na stymulację energii mięśniowej oraz działa wspomagająco w zaburzeniach erekcji. 

Aby zapewnić preparatowi najwyższą przyswajalność, producent wykorzystał technologię szybko przyswajalnych płynnych kapsułek. Opakowanie ANABOL-5® to dokładnie miesiąc suplementacji. 

- wspiera syntezę białek mięśniowych 
- wspomaga budowę suchej, wyraźnej i wysokiej jakościowo masy mięśniowej 
- efekt anaboliczny 
- błyskawiczna przyswajalność, dzięki płynnym kapsułkom 
- 30 dni suplementacji

Składniki:

Składniki aktywne1 porcja (2 kapsułki)
ANABOL-5 - niesteroidowy anaboliczny stack o działaniu multifazowym 155,2 mg
Dicyklopentanon  
Acetat 6-Keto-Disogeniny  
Propionat 6-Keto-Disogeniny  
Cypionat 6-Keto-Disogeniny  
Dekanat 6-Keto-Disogeniny  
25-R Spirostan-5a-diol-6-one-3-one-undecanoate  
Szczodrak krokoszowaty (Rhaponticum Carthamoides)  
Acetat hekogeniny  

** - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Sposób użycia:

Przyjmować 2 płynne kapsułki dwa razy dziennie. Dla najlepszych rezultatów należy spożywać 2 kapsułki rano i 2 kapsułki natychmiast po treningu. W dni nietreningowe drugą porcję spożywać przed snem. Najlepiej używać cyklicznie. Sugerowana długość cyklu to 12 tygodni i 4 tygodnie przerwy. 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

NUTREX Anabol 5  120kap

NUTREX Anabol 5 120kap

ANABOL-5® to mocny niesteroidowy promotor anaboliczny. Preparat skierowany jest do osób, które chcą zbudować suche, gęste, wysokiej jakości mięsnie. 


Brak przewoźników dla tego produktu.

Accept

Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.