DYMATIZE GABA 111g Expand

DYMATIZE GABA 111g

DYMATIZE DYMATIZE

TRI000053

Nowy

GABA stymuluje produkcję hormonu wzrostu (HGH), który w dużej mierze jest odpowiedzialny za spalanie tłuszczu w organizmie. 

Więcej szczegółów

Dostępny

43,00 zł

brutto

GABA

Najnowsze badania dowodzą, że obniżenie poziomu kwasu gammaaminomasłowego GABA w mózgu jest podstawowa przyczyną ataków padaczki. Poziom tego aminokwasu w mózgu regulują dwa enzymy gammaaminotransferaza odpowiedzialna za degradację GABA oraz dekarboksylaza kwasu glutaminowego, odpowiadająca za biosyntezę GABA, czyli za jego powstawanie z kwasu glutaminowego. 
Dymatize Nutrition GABA przynosi ponadto zadziwiające efekty jako spalacz tkanki tłuszczowej. Dlaczego tak się dzieje? Otóż GABA stymuluje produkcję hormonu wzrostu (HGH), który w dużej mierze jest odpowiedzialny za spalanie tłuszczu w organizmie. Hormon wzrostu, nazywany również hormonem młodości stymuluje budowę masy mięśniowej. Poprzez nasilenie procesów odchudzania i spalania tłuszczów w mitochondriach i uzyskiwania z nich dodatkowej energii, GABA zwiększa wytrzymałość i poprawia wydolność mięśni. 
Zalecane dawkowanie 

1 porcja (3 miarki) dostarcza 3 gramy kwasu gammaaminomasłowego (GABA), należy stosować jedną porcję przed snem. 
Wartości odżywcze 

SKŁADNIKI AKTYWNE GABA
Porcja 3g
Ilość porcji w opakowaniu 37
Opakowanie 111g
Zawartość jednej porcji zaw: 
Kwas gammaaminomasłowy (GABA) 3g

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

DYMATIZE GABA 111g

DYMATIZE GABA 111g

GABA stymuluje produkcję hormonu wzrostu (HGH), który w dużej mierze jest odpowiedzialny za spalanie tłuszczu w organizmie. 

Brak przewoźników dla tego produktu.

Accept

Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.