NUTREX Lipo 6 120kaps Expand

NUTREX Lipo 6 120kaps

NUTREX NUTREX

SPA000042

Nowy

Lipo 6 - energetyczny suplement i fat burner roku.
Szybko działające żelowe kapsułki na odchudzanie spalające tłuszcz. Zapewniają szybkie, trwałe i skuteczne odchudzanie. Lipo-6 jest przełomowym pogromcą tłuszczu wykorzystującym nowoczesne działanie żelowej kapsułki dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów.

Więcej szczegółów

Dostępny

99,00 zł

brutto

OPIS:

Amerykański suplement diety, spalacz tłuszczu, który działa szybko i wielopoziomowo. Kapsułki na odchudzanie z USA przyspieszają metabolizm i redukcję tkanki tłuszczowej, hamuje apetyt, ma działanie antykataboliczne i pobudzające. Skuteczne kapsułki na szybkie i efektywne odchudzanie.

Lipo 6 - energetyczny suplement i fat burner roku

Szybko działające żelowe kapsułki na odchudzanie spalające tłuszcz. Zapewniają szybkie, trwałe i skuteczne odchudzanie. Lipo-6 jest przełomowym pogromcą tłuszczu wykorzystującym nowoczesne działanie żelowej kapsułki dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów. Ten unikalny fat burner marki Nutrex jest pierwszym i jedynym suplementem odchudzania, który łączy w sobie szybkość i siłę z wykorzystaniem żelowej kapsułki zapewniającej szybkie i zdrowe odchudzanie.

Szybkie i skuteczne odchudzanie z Lipo 6

Formuła żelowych kapsułek wspomagających odchudzanie opracowanych przez jedną z wiodących na świecie firm farmaceutycznych zapewniają szybkie i całkowite wchłanianie potężnych komponentów Lipo 6 spalający tłuszcz. Preparat termogeniczny Lipo 6 zaczyna działać prawie natychmiast poprzez ukierunkowanie na zużywanie zapasów tkanki tłuszczowej, ograniczenie apetytu oraz przyspieszenie metabolizmu.

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej

Lipo 6 składa się głównie z silnych składników farmaceutycznych i nie zawiera substancji ziołowych, które przez organizm ludzki nie mogą być skutecznie wykorzystane. Pozwala to na konsekwentne i przewidywalne pozbywanie się tkanki tłuszczowej w przeciwieństwie do innych substancji ziołowych zwanych spalaczami tłuszczu, których skład opiera się głównie na substancjach ziołowych. Kapsułki Lipo 6 są pochodzenia roślinnego, co sprawia, że są one idealnym wyborem dla osób świadomie dbających o zdrowie.

Jakie są aktywne składniki Lipo 6?
  • Naturalny wyciąg z pomarańczy gorzkiej (Cytrus eaurantyum) - hamuje apetyt i pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej.
  • Bezwodna Kofeina - wykazuje działanie pobudzające, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP - przez co wzmacnia procesy lipolityczne (rozpad tłuszczu na wolne kwasy tłuszczowe) i wzmacnia również procesy termogeniczne (zwiększa zużywanie energii - także tej pochodzącej z tkanki tłuszczowej).
  • Forskolin (pokrzywa indyjska) - ekstrakt z korzenia zawierający guggulsterony pomaga w odchudzaniu, reguluje pracą hormonów tarczycy, zwiększa termogenezę, podkręca przemianę materii.
  • Gugglosterony E&Z - związki pozyskiwane z Balsamowca Mukul. Główne działanie polega na stymulacji tarczycy do większego wydzielania tyroksyny - hormonu, który kontroluje tempo przemiany materii oraz rozpad tkanki tłuszczowej. Dodatkowo Gugglosterony poprawiają profil lipidowy, co znaczy, że wpływają na obniżenie poziomu cholesterolu LDL (złego), na korzyść dobrego cholesterolu (HDL).
  • Bioperyna - wyciąg z Pieprzu Czarnego. Zwiększa wykorzystanie substancji odżywczych poprzez poprawę ukrwienia tkanek, pobudzenie zakończeń nerwowych przewodu pokarmowego i zwiększenie wydzielania soków trawiennych.

Suplement diety Lipo-6 nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia, kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki suplementu. Nie spożywaj kofeiny lub związków pobudzających tarczycę z innych źródeł, zawierających te składniki, włączając w to kawę, herbatę, colę i inne suplementy diety lub medykamenty zawierające kofeinę lub fenylefrynę. Nie stosuj Lipo 6 dłużej niż 8 tygodni. Skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem Lipo 6, jeśli bierzesz leki zawierające między innymi inhibitory MAO, antydepresanty, aspiryna, niesteroidowe leki przeciwzapalne lub produkty zawierające inne stymulanty.

Skonsultuj się z lekarzem jeśli masz problemy zdrowotne, między innymi: z sercem, wątrobą, nerkami lub problemy z tarczycą, problemy psychiczne, problemy z oddawaniem moczu, cukrzycę, nadciśnienie, arytmię serca, nawracające bóle głowy, powiększoną prostatę lub jaskrę. Przerwij stosowanie Lipo 6 na 2 tygodnie przed planowaną operacją lub jeśli wystąpi szybkie bicie serca, zawroty głowy, silne bóle głowy lub duszność.

SKAD:

Skład jednej porcji Lipo-6 (1 kapsułka):
Wyciąg z Citrus Aurantium 100 mg
Bezwodna kofeina USP 100 mg
Wyciąg z Coleus Forskohlii (zawiera Forskolin)
10% forskolin
50 mg
Guggulsterny Z&E 1:1 10 mg
Piper Nigrum (zawiera Bioperine) 2,5 mg

Składniki: Glycerin, Vegetable Cellulose, Purified Water, Polysorbate 80.

DAWKOWANIE:

Dawkowanie kapsułek na odchudzanie Lipo 6:

Zacznij dawkowanie od 2 kapsułek dziennie: jedna kapsułka rano, druga kapsułka po południu. Po dwóch dniach możesz zwiększyć dawkowanie o 1 kapsułkę co drugi dzień do 4 kapsułek dziennie. Dla uzyskania najlepszych rezultatów przyjmuj porcję preparatu około 30 minut przed posiłkiem.

Nie stosuj w później niż 6 godzin przed snem ze względu na silne działanie pobudzające. Nie przekraczaj 4 kapsułek dziennie. Najbardziej efektywne jest działanie Lipo 6 stosowanego w cyklach. Sugerowany przez producenta - firmę Nutrex cykl stosowania Lipo 6x powinien trwać 8 tygodni, po czym powinna nastąpić tygodniowa przerwa w stosowaniu tego termogenika nowej generacji.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

NUTREX Lipo 6 120kaps

NUTREX Lipo 6 120kaps

Lipo 6 - energetyczny suplement i fat burner roku.
Szybko działające żelowe kapsułki na odchudzanie spalające tłuszcz. Zapewniają szybkie, trwałe i skuteczne odchudzanie. Lipo-6 jest przełomowym pogromcą tłuszczu wykorzystującym nowoczesne działanie żelowej kapsułki dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów.

Brak przewoźników dla tego produktu.

Accept

Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.