Zdrowie i witalność

Sport to zdrowie. Ta starożytna maksyma nie straciła na aktualności. Dlatego sklep Iron Power z Białegostoku oferuje również produkty nastawione wyłącznie na dobre funkcjonowanie organizmu jako całości. Nasze ciała pozostają w kruchej równowadze ze środowiskiem. Ten stan rzeczy zawdzięczamy tak naprawdę milionom elementów, które znajdują się w naszej krwi, mięśniach, wszystkich organach ciała. Gdy zaczyna brakować jednej z niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania substancji, możemy mówić o stanie niedoboru lub wręcz chorobie.

Nasze witaminy to kompleksowe wsparcie wszystkich funkcji organizmu. To absolutna podstawa dla czynnych fizycznie (i umysłowo) ludzi. Ich skład jest znacznie bardziej rozbudowany od tego, który oferują apteki. Podobnie minerały - potrzebne organizmowi na co dzień. Każdy trener będzie przekonywał do zdrowego odżywiania się - posiadamy najlepszą na rynku zdrową żywność, potrzebną nie tylko sportowcom wyczynowym.Zdrowie i dieta sportowcaTo nie wszystko. Antyoksydanty poprawią Twój metabolizm, zajmą się złym cholesterolem, poprawią wydolność. Enzymy trawienne sprawią, że każdy posiłek (dieta dla sportowców) będzie prawidłowo wchłaniany, a uczucie ciężkości nawet po obfitym obiedzie zniknie. Oleje w wielkim wyborze poprawią jakość Twoich posiłków, abyś był jeszcze bardziej wydolny i sprawny. Probiotyki dodatkowo pozwolą na lepszą przemianę materii. Prozdrowotne tłuszcze należą do pełnowartościowej diety, zalecanej każdemu, kto podejmuje wysiłek fizyczny. Ale sport to również koncentracja i skupienie na treningu. Dlatego przygotowaliśmy preparaty, które naturalnie wzmogą metabolizm i wydolność. Pozwolą skoncentrować się na celu ćwiczeń, którym jest zdrowie i silne ciało.

Te i inne suplementy są u nas dostępne w bardzo dobrych cenach, a ich jakość nie pozostawia nic do życzenia. Okazuje się, że dziś, przy pomocy odkryć naukowych i wiedzy o procesach biologicznych, można przekraczać granice, które niegdyś stanowiły ścianę nie do przebicia.

Pokazano 1-24 z 132 pozycji
Dodano do porównania
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć