Obniżona cena! NUTREND Flexit Drink 400g Expand

NUTREND Flexit Drink 400g

NUTREND NUTREND

Nowy

Flexit Drink Chroni, odżywia i regeneruje tkankę łączną - stawy, torebki stawowe, chrząstki, ścięgna, więzadła oraz tkankę kostną. 

Więcej szczegółów

Dostępny

38,25 zł

brutto

45,00 zł brutto

-15%

Chroni, odżywia i regeneruje tkankę łączną - stawy, torebki stawowe, chrząstki, ścięgna, więzadła oraz tkankę kostną. 

Białko kolagenowe (hydrolizat żelatyny) stanowi źródło szerokiego spektrum aminokwasów i peptydów współuczestniczących w tworzeniu kolagenu. Zapewnia właściwy rozwój, odżywia i chroni elementy stawowe. Poprawia kondycję włosów, skóry i paznokci. W preparacie zastosowano 97% enzymatycznie szczepiony hydrolizat żelatyny o wysokiej wartości biologicznej, lekkostrawny, łatwowchłanialny i natychmiast wykorzystywany przez organizm. 

Glukozamina powstaje w organizmie z glukozy. Wpływa korzystnie na ruchomość stawów oraz stymuluje syntezę tkanki łącznej. Ogranicza procesy kataboliczne w obrębie chrząstek stawowych. Uczestniczy w tworzeniu mazi stawowej, umożliwiającej ruch w stawach i chroniącej elementy stawowe przed trakcją. Glukozamina jest prekursorem chondroityny. 

Siarczan chondroityny buduje i regeneruje tkankę łączną. Zapewnienie właściwego poziomu poprzez uzupełnianie diety, intensywnie chroni chrząstki przed zwyrodnieniem, co udowodniły badania naukowe. 

Kwas hialuronowy jest głównym składnikiem masy międzykomórkowej płynu stawowego w chrząstce. Dodaje miękkości, elastyczności i lepkości. Struktura molekuły kwasu hialuronowego ma właściwości, nawet przy niskim stężeniu, wiązania wielu molekuł wody podczas tworzenia żelu, zwiększajacego odporność tkanki łącznej na ciśnienie zewnętrzne. 

MSM (metylosulfonylometan) to organiczny związek siarki, naturalnie występujący w organizmie człowieka. Bierze udział w tworzeniu struktury włókien kolagenu. Dzięki swym właściwościom przeciwutleniającym zabezpiecza uszkodzone chrząstki przed działaniem wolnych rodników, jednocześnie zmniejszając dolegliwości bólowe. Siarka w MSM bierze udział w syntezie podstawowych aminokwasów l-metioniny i l-cysteiny. 

L-Prolina jest niezbędna przy tworzeniu kolagenu, przyspiesza regenerację uszkodzonych chrząstek i więzadeł. 

Witamina C jest przeciwutleniaczem. Likwiduje wolne rodniki, uszkadzające powierzchnię chrząstek. 

Witamina D3 zwiększa wysycenie tkanki kostnej wapniem. 

Wapń stanowi podstawowy budulec kości. 

Magnez w połączeniu z wapniem wpływa na pracę układu nerwowego i kostno-mięśniowego. Działa przeciwstresowo na organizm.

Dawkowanie:
Profilaktycznie: 1 x dziennie 10 g, rano na czczo. 
Przy zwiększonym obciążeniu i zwyrodnieniach tkanki łącznej: 1 x dziennie 20 g rano na czczo. 

SKŁADNIKI AKTYWNE Flexit Drink  
Porcja 20g  
Ilość porcji w opakowaniu 20  
Opakowanie 400g  
Zawartość jednej porcji   zaw:
  Wartość energetyczna 65,8 kcal
  Białko 10,2 g
  Węglowodany 5,8 g
  Tłuszcz 0 g
  Wapń 92 mg
  magnez 55mg
  witamina C 100 mg
  witamina B6 5 mg
  witamina D3 7,5 mcg
  siarczan glukozaminy 300 mg
  siarczan chondroityny 150 mg
  L-prolina 500 mg
  metylosulfonylometan (MSM) 300 mg
  kwas hialuronowy (sól sodowa) 20 mg
  białko kolagenowe 10000 mg

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

NUTREND Flexit Drink 400g

NUTREND Flexit Drink 400g

Flexit Drink Chroni, odżywia i regeneruje tkankę łączną - stawy, torebki stawowe, chrząstki, ścięgna, więzadła oraz tkankę kostną. 

Brak przewoźników dla tego produktu.

Accept

Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.